EXHIBITIONS
2020
1. International CKI Jahres Ausstellung 30 Aug. till 11 Oct.
2019
1. International, Dutch Biiennal Kempenhof, Valkenswaard Nederland July-August.
2. International, Sint Petersburg, Rusland 16 May till 16 June 2019.
3. Internatinal, CKI Italy, Bergamo, ArtTchivo 21 Sept. till 20 Oct. 2019.
2018
2017
1.Wassenberg 3+4 juni
2.C.K.I. in Himmerod 18 juni- 17 juli
3.Rusland, Sint Petersburg 18 mei 18 juni 4.Seminar, Pál Tóth in Himmerod, 4 – 9 september
2010
1.Nederland Vianen 22mei - 21 augustus 2.Duitsland Wassenberg , 6 juni.
3.Rusland , St. Petersburg, 10 juni - 3 juli.
4.Nederland , Loon op Zand, Bloemen en klankkleur 2 mei.
5.Duitsland, Himmerod, Museum Alte Muehle.
6.Valkenswaard INT. BIENNALE V. ENAMELLERS 2010.
7.1000 jarig jubileum stadt jaroslawl regio moskou rusland.
8.bloemen met klankkleur in kaatsheuvel, ned.
9.kunst + kulturtag, wassenberg , dl.
10."kleurrijk en gloedvol" stedelijk museum vianen , ned.
11.cki jahresausstellung himmerod, dl.
12.barcelona enamel, cidae exhibition spanje.
13.intern. biennale der emaillekunst "weisse nachten" sint petersburg rusland.
14.dutch biennal for enamellers ,valkenswaard, ned.
15.kunst + kulturtag , wassenberg dl.
16.oirschot thema "het beste wat ik kan laten zien" ned.
2009
1.Duitsland , juni , Deidesheim.
2.Duitsland , Augustus, Himmerod.
3.Litouwen , Villnius , Augustus Enz .
2008
1.25 jarig jubileum van de Vereniging van Nederlandse Emailleurs.
2.Himmerod Tor der Welt juni - augustus DL Himmerod.
3.Rusland , Sint Petersburg , 12 -18 juni in Het Baron Von Stieglitzmuseum.
2007
1. Steenwijk, Museum Steenwijk.
2. 15 febr .- 10 maart Rijswijk.
3. V.N.E. 30 maart - 29 april.
4.Ravenstein , Museum voor Vlakglas en Emaille , 29 april-2 september.
5.St. Kirche Manhattan Paul 's New York , 4 - 10 mei.
6.Arendonk ( Belg. ) 22 -25 juni Akademie Arendonk.
7.Valkenswaard, Valkenhof , (oktober ).
8.Glasrijk Tubbergen.
2006
1. Tubbergen , Bibliotheek / VVV in Het Teken van glaskunst.
2.Himmerod , D.L. Museum Alte Muehle " ( Aug).
2005
1.Academie Arendonk , Belg.
2004
1. in het Museum Kruysenhuis Oirschot ( april).
2.Kempenhof en Taxandria Valkenswaard.
3.Academie Arendonk , Belg.
2003
1.Academie Arendonk , Belg.
2.Kempenhof en Taxandria Valkenswaard.
2002
1.Academie Arendonk , Belg.
1990
1.De Ronde in april , Eindhoven.
1988
1.Schildersclub Het Hofke, Yurrie Stoker Eindhoven.